Sineklik Sistemleri
Sineklik Sistemleri

Sineklik Sistemleri

Yaz aylarının en büyük kurtarıcısı olan sineklik sistemleri, sinek ve diğer haşerelerin ev ortamından uzaklaşmasını sağlıyor. Temiz bir atmosfer için iç mekânları sık sık havalandırmak sağlık için mutlaka uyulması gereken noktalardan biridir. Ancak çocukların sinek ısırıklıklarına maruz kalmaması için açılmayan camlara son veren sineklikler, modelleri ve fonksiyonel yönleri ile dikkat çekiyor. Her amaca ve zevke hitap eden ürünler, rahatça cam ve balkon kapılarının sonuna kadar açılmasına imkân veriyor. Bu sayede temiz havadan mahrum kalmadan iç mekânları havalandırmak mümkün oluyor. Son yıllarda gelişen sineklik sektörü kullanımı ve temizliği pratik ürün yelpazesi sunuyor.

Sineklik Sistemleri Çeşitleri

Geçtiğimiz yıllarda sineklik denince akla ilk olarak menteşeli sineklik sistemleri gelirdi. Şimdilerde ise estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunan pliseli sineklik modelleri yatay ya da dikey sürgü sistemi ile kullanıcılarına konfor sağlıyor. Özel ölçü ile istenilen her kapı ve pencere için uyumlu olan modeller, sineklerden ve haşerattan uzak yaz mevsimi geçirmeyi sağlıyor. Pliseli sistemler sürekli çıkarıp yeniden takma iş yüküne son veren sistemi sayesinde kullanılmayan anlarda sürgüsüyle katlanır olma özelliği taşıyor. Üstelik menteşeli sineklik modelleri gibi yer kaplamadan iç mekânlara ferahlık kazandırıyor.

Evinde evcil hayvan bakımı üstlenen kişilere yönelik kedi sineklik modelleri de kedi ve köpekler için ev ortamının daha güvenilir olmasını sağlıyor. Can güvenliklerini korumak adına cam ve balkon açamama sorunu da böylece ortadan kalkmaktadır.

Sineklik Sistemleri Kullanmanın Avantajları

Evinde sinek ya da böceklerin istilasına uğramadan konforlu bir yaz geçirmek isteyenler vakit kaybetmeden sineklik sistemleri taktırıyor. İç mekânlara sinek ve böceklerin girişini önleyemedikten sonra, sinek konucu ve öldürücü gibi yöntem ve ürünler bir süre sonra zahmetli ve etkisiz hale gelmeye başlıyor. Sorunu başlamadan sonlandıran sineklik sistemleri kendiniz ve sevdikleriniz için sineksiz alanlar oluşturmaya imkân sunuyor. Her bütçeye uygunluk sağlayan zengin ürün yelpazesi ile ihtiyacınız doğrultusunda model tercihinde de bulunabilirsiniz.

Dayanıklı ve kullanışlı sineklik çeşitlerine ve tasarımlarına ev sahipliği yapan firmamız, her evin ideal sineklik modelini bulmasını sağlıyor. Uygun fiyatlarımız tüm kapı ve pencerelerin daha güvenli hale gelmesini sağlıyor. Sizler de sinek ve haşerelerle mücadele etmekten yorulduysanız, çözüm odaklı sistemlerimiz aracılığıyla düşük maliyetli ve üst düzey faydalı bir ürün hizmeti alabilirsiniz. Montaj ve satış sonrası olası sorunlar için desteklerini esirgemeyen firmamız, aldığınız hizmetten fazlasıyla memnun kalmanızı sağlıyor.