PVC Doğrama
PVC Doğrama

PVC Doğrama

Kapı ve pencere üretiminin en yaygın malzemelerinden biri olan PVC Doğrama, ağladığı kolaylık ve avantajlar ile tercih sebebi oluyor. Dayanıklılığı artırıcı malzemelerle karıştırıldıktan sonra şekil verilen hammadde, uzun yıllar kullanılan kapı ve pencereleri ortaya çıkarıyor. PVC Doğrama çeşitleri ile birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Katlanabilir, sürme, tek kanatlı ve cumba gibi çeşitler dış cephe kaplamalarının başlıca seçenekleri arasında yer alıyor. Ses ve ısı yalıtımı bakımından artı özelliklerinin bulunması birçok doğrama malzemesine göre daha şık ve kullanışlı olmasını sağlıyor.

PVC Doğrama Kullanmanın Avantajları

Sağlam ve dayanıklı ürün grubunda yer almasından dolayı su sızdırmazlık özelliğinin üst düzeyde olmasını sağlıyor. Ev ve iş yerlerinde dekoratif bir görüntü elde etmek isteyenler PVC doğrama ile ideal estetik görüntüyü elde ediyor. Temizliği ve bakımının kolay olması uzun yıllar zorlanmadan pratik bir kullanım imkânı sunuyor. Güneşe ve yağmura karşı dayanıklı malzeme olmasından dolayı aşınma payları oldukça düşüktür. Pencere ve kapı çözümlerinde müşterilerine yenilikçi ürün yelpazesi sunan firmamız, güvenerek tercih edebileceğiniz kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet veriyor.

PVC Doğrama Özellikleri

Kullanım geçmişi çok eski yıllara dayanan PVC doğrama, birçok alanda kullanılan ve fayda sağlanan bir malzemedir. Çeşitli kimyasal maddelerle birleştiğinde üstün renk ve doku özelliğini alan ürünler yıllarca kullanıldığında bile özelliklerini korumaya devam eder. Yangına dayanıklı malzemeden üretilmiş olması sayesinde yüksek sıcaklık altında bile sorunsuz kullanım imkânı sunar. PVC malzeme diğer dış cephe kaplama malzemelerine göre uygun maliyetli olması başlıca tercih sebepleri arasında yer alıyor. Diğer yandan geri dönüşüm özelliğinin olmasından dolayı, mevcut modellerin yeniden dönüştürülerek kullanıma sunulması mümkündür. Kullanım alanı sadece dış cephe kaplama olmayıp, otomotiv, elektrik ve tıp gibi alanlarda da sıklıkla yararlanılıyor.

PVC Doğrama Fiyatları

Kalite bakımından PVC Doğramaya dair çok fazla seçenekle karşılaşmak mümkündür. Piyasada bu ürünlere dair çok fazla çeşitliliğin olması fiyat farklılıklarını da beraberinde getiriyor. Her bütçeye ve zevke uygun olmasından dolayı popüler kullanım alanına sahip olan ürünler, kaliteli malzeme tercih edildiğinde yüksek verim sağlıyor. PVC malzeme kullanım alanı neresi olursa olsun alanında uzman ve kaliteli hizmet veren firmalardan hizmet almak gerekir. Dayanıksız ve kalitesiz ürünlere maruz kalmak su ve ses sızdırma konusunda kişilerin memnuniyetsizliklerine neden olabilir.

Yılların deneyimi ile sizlere bu alanda hizmet veren firmamızı tercih ederek uzun yıllar dayanan ve fayda sağlayan ürünlere sahip olabilirsiniz. Geniş hizmet ağımız aracılığıyla sizlerde en doğru adresten hizmet alabilirsiniz.