Pileli Perde
Pileli Perde

Pileli Perde

Pencerelerin süsü niteliğindeki perdeler, çeşitleri ve farklı modelleri ile dikkat çekiyor. Perdelerin kalitesini ve estetik duruşunu artıran pileli perde, iç mekân dekorasyonuna önem verenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Tül perdelerin pile stiline sahip dikişe sahip olmaları dekorasyon tarzı klasik olanlara hitap ediyor. Pileli perde modelleri modern tasarımları ile ilgi çekerken mekanizma üzerine konumlanan modeller cam balkon ve iç mekân pencerelerine farklılık katıyor. Katlanabilir özellikte olması bakım ve temizlik konusunda pratiklik sağlıyor. Renk ve ölçü konusunda kısıtlama olmadan her zevke ve bütçeye hitap eden ürünlerimiz, uygun fiyatları ve zengin ürün yelpazesi ile beklentileri karşılamayı başarıyor.

Pileli Perde Özellikleri

Pencere ve cam balkon dekorasyonunda son dönemin yükselen trendlerinden biri olan pileli perde, her tarzdaki dekorasyon ile uyumlu olmasından dolayı bu denli popülerlik kazanmış ürün grupları arasında yer alıyor. Teknoloji odaklı çalışmalarımız doğrultusunda ortaya çıkan perde tasarımları, güneşin zararlı ışınlarından korunmayı sağlarken, iç ve dıştan estetik bir görünüm elde etmeyi sağlıyor. Montajı son derece kolay ve pratik olan pileli perde, istediği zaman katlayıp, istediği zaman açmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Kaliteli kumaş ve mekanizmaya sahip dayanıklı modeller, yıpranmadan uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitededir. Fiyatının hakkını veren kaliteli malzeme seçimi ve birinci sınıf işçilik ayrıcalığımız sayesinde pencereleriniz hiç olmadığı kadar şık ve gösterişli bir form kazanıyor.

Pileli Perde Nerelerde Kullanılır?

Tercihe göre birçok pencerede kullanım için uygun niteliklere sahip olan pileli perde, en çok cam balkon sistemlerinde tercih ediliyor. Aynı cam balkonlar gibi katlanabilir özellikte olması yerden tasarruf edebilmenize katkı sağlıyor. Ortamlara sağladığı şıklığın yanı sıra düzenli bir duruş sergilemesi, küçük alanlarda sade bir görünümde olmasını sağlıyor. Montajı son derece kolay olan perdeleri zevkinize ve eşyalarınıza uygu seçtikten sonra yıllarca pratik temizliğini gerçekleştirerek kullanmanız mümkündür. Yapıştırmalı ve vidalı modelleri kullanım alanının özelliği doğrultusunda montaj kolaylığı sağlıyor.

Pileli Perde Fiyatları

Tasarım bakımından stor perdelerin mekanizmasını anımsatan pileli perde, polyester kumaş ve alüminyum malzemelerin bir araya gelmesi ile kullanıcılarına dayanıklı ve şık ürünler sunuyor. Özel ölçü çerçevesinde hazırlanabilen perdelerin yanı sıra standart ölçülere sahip pileli perdeleri hazır olarak satın almak ve hemen montajını gerçekleştirmek mümkündür. Cam balkon sistemlerinde kullanılan birçok perde çeşidine göre ekonomik olan perdeler, mahrem yaşam alanlarının korunması ve güneş ışınlarını engellemek amacıyla sıklıkla tercih ediliyor.