Alüminyum Doğruma
Alüminyum Doğruma

Alüminyum Doğrama

Isı yalıtımını artıran özelliği sayesinde alüminyum doğrama kapı ve pencereler için en çok tercih edilen malzemeler arasında yer alıyor. İç mekânların hava şartlarına uyumlu hale gelmesini sağlayan ürünler, yazları serin kışları ise sıcak yaşam alanları sunuyor. Dayanıklı ve estetik olması nedeniyle inşaat sektörünün gözdesi niteliğindeki alüminyum maddesi, birçok çeşitli ürün yelpazesi ile kişilerin ihtiyaçlarını başarılı şekilde karşılıyor.

Dış cephe kaplama dendiğinde katlanır cam sistemleri, pergola ve alüminyum doğrama en sık tercih edilen sistemlerdir. Bu alanda sizlerin kalite ve güvenle tanışmanıza vesile olan firmamız, uzun yılar dayanıklı bir şekilde kullanabileceğiniz ürün kalitesi sunuyor.

Alüminyum Doğrama Özellikleri

Birçok dış cephe kaplama malzemesine göre dayanıklı olan alüminyum, PVC ve cam malzemeye nazaran daha yaygın kullanım alanına sahiptir. Sürekli kullanılan yaşam alanlarının uzun ömürlü olmasını sağlamak için ideal niteliklere sahip alüminyum doğrama, estetik ve dekoratif olma yönü ile her beklentiyi karşılıyor. Sizler de eviniz ya da ofisiniz için sağlam ve şık bir model ve işçilik arıyorsanız alanında uzman ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Renk ve çeşitli malzeme kalitesi seçeneği sunan ekiplerimiz, ihtiyaçlarınıza yönelik en doğru ve kaliteli modeli bulmanıza yardımcı oluyor.

Alüminyum Doğrama Avantajları

Kapı ve pencere malzemesi seçiminde PVC en çok tercih edilen malzemelerin başında geliyor. Ekonomik olması nedeniyle yaygın kullanım alanına sahip olsa da, alüminyum doğrama dayanıklılık ve temizlik açısından daha avantajlıdır. Görsellik, ısı yalıtımı ve sağlamlık bakımından diğer malzemelere göre bir adım önde olan alüminyum, her mevsim ideal ısı yalıtımına sahip olmanıza olanak sunuyor. Sıradan ürünler en fazla 15 yıl kullanım ömrü sunarken, alüminyum doğrama 40 yıla kadar sağlamlık garantisi veriyor.

Alüminyum Doğrama Fiyatları

Farklı büyüklükteki alanların kapatılmasını ve dış faktörlere karşı korunaklı hale gelmesinde etkili olan alüminyum malzeme, özel ölçü çerçevesinde yapılabilen ürünlerdir. Fiyatları da ölçü esasına göre farklılık göstermektedir. Yeniden alüminyum doğrama yaptırmak isteyenlere ve bakım ve onarım hizmeti almak isteyenlere büyük özveri ile hizmet veren firmamız, muazzam işçilik garantisi sunuyor. Konfor alanlarınızı en az sizler kadar önemseyen firmamız, yıllarda sorunsuz bir şekilde kullanım imkânı sunuyor. Ofis ve evlerin olumsuz hava koşullarına karşı yaşanabilir nitelikte olmasını sağlayan alüminyum, her bütçeye ve zevke hitap eder çeşitliliğe ve kaliteye sahiptir. Bu sayede ödediğiniz ücretin karşılığını yüksek fayda olarak almanız firmamız aracılığıyla kaçınılmazdır.